• uk
  • en
Архів старого сайту

Інформаційне повідомлення від Комітету з контролю якості аудиторських послуг АПУ

0

Другий місяць війни. Життя України, та й цілого світу поділилось на «до» та «після» в усіх сферах, де не виключенням став й аудит. Поділилось, але не зупинилось. Поки з країни-агресора тікають усі цивілізовані компанії та закривають офіси більшість міжнародних та зарубіжних аудиторських фірм, ми поспілкувалися з українськими аудиторськими фірмами щодо їхньої роботи.

У цей надзвичайно важкий для країни час, щоб хоч якось підтримати аудиторську спільноту, та допомогти професії, Комітет з контролю якості аудиторських послуг АПУ запроваджує цикл корисних підказок та керівних інструкцій для подальшого удосконалення суб’єктами аудиторської діяльності (далі – САД) своєї внутрішньої системи контроля якості аудиторських послуг.

Комітет з контролю якості аудиторських послуг ділиться практичними порадами з огляду на широкий спектр завдань, розв’язуваних за допомогою Міжнародних стандартів аудиту, різні масштаби й області їх застосування, та виділяє деструктивні фактори у площині власних політик та процедур САД, що можуть заважати розбудові ефективної системи контролю якості аудиторських послуг.

Незважаючи на зміни у життєдіяльності країни, аудит– це система, яка навіть під час особливого правового режиму продовжує працювати.

Саме в цих умовах, якісний аудит фінансової звітності має охопити ключові елементи системи управління якості як концептуальної основи, що передбачає сукупність ефективних механізмів орієнтаційної взаємодії зацікавлених сторін у зборі та передачі фінансової інформації для надання користувачам впевненості, що фінансова інформація є своєчасною та корисною, та їй можна довіряти.

З повагою,

Комітет з контролю якості аудиторських послуг АПУ

Миру, спокою та божої благодаті

З матеріалами можна ознайомитись тут.

Share.

About Author

Comments are closed.