• uk
  • en
Архів старого сайту

До уваги суб’єктів аудиторської діяльності!

0

Суб’єкти аудиторської діяльності, що включені до Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності станом на 31 грудня звітного року, подають до Аудиторської палати України звітність за формою № 1 – аудит (річна) «Звіт суб’єкта аудиторської діяльності про надані послуги», затверджену рішенням Ради АПУ від 28.08.2019 № 19/1 та погоджену Державною службою статистики України та Державною установою «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю».

Звертаємо увагу, що останній день подачі зазначеної звітності за 2021 рік закінчився – 28 лютого 2022 року. Просимо суб’єктів аудиторської діяльності за можливістю у найкоротший термін подати до Аудиторської палати України звітність за формою № 1 – аудит (річна). Звіт можливо подати в електронній формі через програму «Арт-звіт Pro» з накладанням електронного цифрового підпису або на паперовому носії, з обов’язковим відправленням на електронну адресу zvit1@apu.com.ua файлу у форматі Excel.

Зазначена форма звіту та інформаційне повідомлення про порядок подання звітності за 2021 рік розміщено на офіційному вебсайті АПУ за таким посиланням:

https://www.apu.com.ua/2019/11/05/подання-звіту-про-надані-послуги-за-2019/

 

З повагою,

Секретаріат АПУ

Share.

About Author

Comments are closed.