• uk
  • en
Архів старого сайту

Інформація щодо проведеного 6 травня 2022 року засідання Ради Аудиторської палати України (шляхом письмового опитування)

0

6 травня 2022 року проведено засідання Ради Аудиторської палати України у режимі використання інформаційно-комунікаційних технологій шляхом письмового опитування членів Ради Аудиторської палати України.

Радою Аудиторської палати України за результатами письмового опитування був погоджений інформаційний лист «РОЗГЛЯД АУДИТОРОМ БЕЗПЕРЕРВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПІД ЧАС АУДИТУ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ», з яким можна ознайомитись на офіційному вебсайті Аудиторської палати України за посиланням: https://www.apu.com.ua/2019/10/07/консультації-та-корисна-інформація/.

Також, членами Ради Аудиторської палати України було схвалене інформаційне повідомлення Аудиторської палати України щодо сплати внесків на 2022 рік членами Аудиторської палати України», з яким можна ознайомитись на офіційному вебсайті Аудиторської палати України за посиланням: https://www.apu.com.ua/2022/05/06/інформаційне-повідомлення-щодо-спла/.

На засіданні Радою Аудиторської палати України був погоджений проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Порядку формування відкритого переліку незалежних аудиторів у рамках спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014-2020», якими, зокрема передбачається проведення онлайн-засідання Комісії з конкурсного відбору незалежних аудиторів у режимі відеоконференції.

Крім того, на засіданні Ради Аудиторської палати України було розглянуто звернення, що надійшло до Аудиторської палати України та погоджена відповідь на неї.

Інформуємо членів Аудиторської палати України, що із витягом із результативної частини протоколу засідання Ради Аудиторської палати України можна ознайомитися на офіційному вебсайті Аудиторської палати України за таким посиланням: https://www.apu.com.ua/2018/10/04/рішення-ради-апу/.

Секретаріат Аудиторської палати України

06 травня 2022 року

Share.

About Author

Comments are closed.